RUNDA 2 - TOR LUBLIN - LISTA STARTOWA
WPISY KOLOREM SZARYM OZNACZAJĄ BRAK WPŁATY





DRIFT FAN - LISTA ZAMKNIĘTA - ZGŁOSZONYCH: 40 / [L] - licencja DRIFT PROFI

234 Darek Fabisiak PUZ/VALVOLINE EVO
216 Adrian Pękala [L] BMW E30
126 Konrad Górski [L] BMW E30
207 Kamil Sikora [L] BMW 320
251 Artur Prządka BMW E30
57 Piotr Karło BMW E30
170 Tomasz Kowalski [L] BMW E30
29 Paweł Polański FSO POLONEZ CARO
256 Marcin Szczepaniak [L] BMW 530
267 Maciej Nowopolski NISSAN 240SX S14
208 Paweł Beloński [L] NISSAN S14
270 Maciej Klonowski BMW E34 540
268 Jacek Orzech BMW E34 535
269 Kamil Sokół [L] BMW E34
15 Tobiasz Poraziński BMW E30 325I
266 Eryk Perucki BMW E39
272 Kamil Romanowski BMW E30
265 Krzysztof Małek [L] BMW E30
264 Tadeusz Pogwizd NISSAN S13
281 Jacek Olech BMW E30
258 Błażej Amons NISSAN SKYLINE R33
232 Jarosław Chodkowski [L] BMW E36
166 Paweł Kowalczyk BMW 540
257 Jarosław Gryglak BMW E36
253 Bartosz Truszkowski BMW E30 335I
260 Patryk Drożdż [L] NISSAN 200SX S13
42 Sławomir Kisiel BMW E 36
227 Marcin Swaryczewski NISSAN 200SX S13
162 Tomasz Antoniak NISSAN SKYLINE R33
34 Paweł Ostromęcki BMW 325I
16 Tomek Jagiełło [L] BMW E36
Radosław Świdergał [L] BMW E30
248 NISSAN 200SX S13
261 Mateusz Drożdż NISSAN 200SX
200 Marcin Osiak BMW E30 SEDAN
204 Łukasz Lesiński BMW E30
259 Kamil Lisek [L] NISSAN S14A
250 Przemysław Ryńca [L] NISSAN 200SX S14A D1KRK
228 Konrad Jasko [L] BMW E36
271 Michał Barej BMW E 30


DRIFT PROFI - ZGŁOSZONYCH: 70 / [L] - licencja DRIFT PROFI

247 Bartosz Stolarski [L] NISSAN 200SX
156 Jarek Cybulski [L] BMW 3
273 Tomasz Majtczak [L] BMW M30
112 Krzysztof Romanowski [L] BMW E30
276 Marcin Wosio [L] NISSAN 200SX
274 Marek Wartałowicz [L] BMW E30
282 Daniel Rybarczyk [L] BMW E30 TOURING
225 Karolina Pilarczyk [L] BMW E36
275 Jakub Biedrzycki [L] BMW E30
121 Kornel Prus [L] NISSAN S14A
255 Jarosław Urbaniak BMW M3 E36
279 Wojtek Dyjach [L] NISSAN SKYLINE R33
115 Szymon Budzyński [L] BMW M3 GTR
82 Szymon Jaśkiewicz [L] NISSAN 200SX S14A
89 Maciej Jarkiewicz [L] BMW Z3
84 BMW E30
91 Łukasz Wróblewski [L] BMW E34
223 Grzegorz Śnios [L] BMW E30
125 Maksymilian Grabowski [L] BMW E30
72 Mateusz Włodarczyk [L] BMW E46
66 Robert Nowak [L] BMW E30
211 Erwin Zacharzewski [L] BMW E30
218 Kuba Przygoński [L] TOYOTA AE86
150 Jerzy Tecław [L] NISSAN 200 SX S12
28 Krzysztof Hanarz [L] BMW E36 COUPE
71 Wojciech Łubkowski [L] BMW 350 I E36 COUPE
189 Pawel Trela [L] NISSAN 200SX
49 Jakub Leduchowski [L] BMW TOYOTA
136 Piotr Jankowski [L] NISSAN 200SX S13
101 Przemysław Jańczak [L] BMW Z3 M-COUPE
32 Dawid Karkosik [L] NISSAN S15
111 MichaŁ MikoŁajczak [L] BMW E30
131 Mariusz Parol [L] BMW E30
209 Radek Chrzanowski [L] BMW E36
30 Sławomir Walter [L] BMW 335T
80 Radek Habrowski [L] BMW E30
17 Wojciech Sposób [L] BMW M3 E36
286
87 Marcin Kocemba [L] BMW M3 3.0
206 Marcin Banowicz [L] NISSAN 200SX
18 Krzysztof Hajduk [L] BMW E36 328
249 Krzysztof Zgórkiewicz NISSAN 200SX S14A
21 Marcin Wierzbicki [L] NISSAN 200SX S14
263 Michał Wojtan [L] BMW E36
163 Marcin Gołasiewicz [L] BMW E 36 MASAKRATOR
262 Arkadiusz Walczak [L] BMW E30
85 Marcin Mospinek [L] PUZ/VALVOLINE E30
118 Marcin Skwierczyński [L] PUZ/VALVOLINE E46
76 Grzegorz Hypki [L] PUZ/VALVOLINE E30
171 Łukasz Kazimierczyk [L] BMW E30
197 Paweł Kalotka [L] BMW E30 344IN
58 Łukasz Stępniewski [L] BMW E30
283 Artur Skoczeń [L] BMW E34
222 Wojtek Goździewicz [L] BMW M3 350 GTR
215 Andrzej Markowski BMW E30
252 Tomasz Wereszczyński BMW 323
98 Marcin Wittchen [L] BMW E30
45 Damian Żychliński [L] BMW 335I
62 Marcin Carzasty [L] BMW E30
277 Łukasz Smoliński [L] BMW E30
186 BMW E36 V8
201 Grzegorz Potocki [L] BMW E-30
284 Borys Szymczyk [L] BMW 540
165 Mateusz Dziekoński [L] BMW E30
25 Michał Deginder BMW E30
278 Tomasz Cibis [L] BMW E36
285 Igor Wojas BMW 318
56 Maciej Młynarczyk [L] NISSAN 200SX S13
280 Michał Klasa [L] D1KRK 200SX
40 Artur Łysiak FORD SIERRA




łączna ilość zawodników: 110